1 Eylül 2009 Salı

YENİ GELDİ BUNLAR HANIMMMMMMMMMMM:)

Sanırım bu bloğu okuyanların hepsini içinin kitaplarla dolu olduğunu bildikleri bir koli heyecanlandırıyordur. İşte benim en son heyecanım...


Daha öncede kitaplarını okumuştum,tv de yaptığı programları seyretmiştim en narin tarafım sevmişti onu.Bir haftasonu ekinde yaptığı röportajdaki bazı cümlelerinden çok etkilendim ve içim çekti birden ....
Erkeği anlatan bir erkek yazar (çok mu ayrımcı oldum ne:) ancak bu kadar sevilir herhalde.Geç bile kaldım okumak için.Hala anlatamadığım Uçurtma Avcısı'nın hemen ardından okumak istemiştim ama sipariş listeme velhasıl evime anca gelebildi.Seviyorum bu kadını ve yazdıklarını.

Çok merak ettim.Filmini seyretmektense kitabını okumayı denerim.


Bütün kitaplarını okumak istediğim yazarlardan biri Murat Gülsoy,bu kitapla devam etmek istedim.İlk defa okuyacağım bir yazar,nedense içimde seveceğime dair bir his var.

Uzun süredir basımı yapılmıyordu bu kitabın ve senelerden beri aklımda olanı sonunda alabildim.Yuppiiiiii...
Birazda eğitim di mi? Kuzuma azcık bir faydam bile olsa ne mutlu bana...

11 yorum:

Leylak Dalı dedi ki...

Keyifli okumalar. Hamdi Koç'u çok severim, bu kitabını da sevdim. İclal Aydın hariç diğer seçimlerinize katılıyorum. Onu okumaktansa seyretmeyi tercih edrim.
Sevgiler...

SERAP dedi ki...

Sağolun hocam;
Sonbahar gelirken İclal Aydın'ın o yumuşak sözlerine ihtiyacım var sanırım.Hamdi Koç'u bende çok seviyorum ve okuduklarımı tekrar okumak için sabırsızlanıyorum.
Sevgiler...

ruhdagı dedi ki...

Bereketli bir kutu :) keyifli okumlar dilerim.

asli koyuncuoğlu dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
asli koyuncuoğlu dedi ki...

Mucizevi Mandarin ve Bin Muhteşem Güneş'i beğeneceksin,diğerleri ile ilgili yorumlarını bekliyorum.İclal Aydın'a karşı hep soğuk bir duruşum var,nedendir bilmiyorum.Keyifli okumalar

SERAP dedi ki...

Ruhdağı;
Teşekkürler,kutu gerçekten bereketliydi içinde kuzunun kitaplarıda vardı.Kocaman birşeydi,o koliler büyüdükçe benim içimdeki heyecanda artıyor zaten.

Aslı;
Belki biraz populer olması itiyor insanları ama ben samimi olduğuna inanıyorum.Yinede okumadan net birşey söylemem doğru değil.Keyif hepimizin olsun:)

Adsız dedi ki...

Ooooo süper bir haber bu. Heyecanı beni bile sardı. İclal Aydın kitaplığımda duruyor, okumak için sonbaharı bekliyor. Hamdi Koç okundu tarafımdan 2 hafta önce. Yorumu az sonra bloğumda. Bin Muhteşem Güneş ve Uçurtma Avcısı uzun zamandır kitaplığımda. Nedense bir türlü elim gitmiyor. Aslı Erdoğna söylenecek fazla söze gerek yok. Muhteşem bir yazar. 3 gün önce son kitabı Taş Bina ve Diğerleirni okudum. Kesinlikle tavsiye ederim. Diğer kitaplarında yorumlarını bekliyorum senden. Kolileri açmak çok büyük bir zevk değil mi, içinde ne olduğunu bilsen bile.

SERAP dedi ki...

Kitap Kurdu;
Bu aralar çok pişti oluyoruz galiba:)Uçurtma avcısını eğer popüler olduğu için bekletiyorsan hemen vazgeç,gerçekten etkileyici bir hikaye.Aslı Erdoğan'dan önceliği M.M vermeseydim hakkı kalırdı vallahi:)Benimde İclal'i okumam şöyle yağmurlu bir güne denk gelebilir büyük olasılıkla...

Sanırım bundan sonra yazamaya biraz daha fazla vakit ayıracağım,o kadar çok kitap birikti ki paylaşmak istediğim.Seni zevkle ve imrenerek takip ediyorum.Sevgiyle...

Adsız dedi ki...

Sevgili Serap, kesinlikle daha sık yazmalısın. Yorumların harika. Bende seni zevkle ve merakla takip ediyoprum. Dediğin gibi bu aralar hep piştiyiz senle. Uçurtma Avcısını öen alıyorum, hatta elimdeki kitap bitti, bu aksam basliyorum. Teşekkürler...

Tijen dedi ki...

İyi okumalar! Özellikle "çoksatanlar"la dolu olmamasına çok sevindim çünkü neden bilmem, etrafımdaki insanların çoğu sadece çoksatanlar listesindeki kitapları okur oldu. Oysa çok iyi yazan ama çoksatanlar listesine giremeyen onlarca yazar var memleketimizde. Öyle değil mi?

SERAP dedi ki...

Merhaba Tijen;
Aslında ben obur bir okuyucu olduğumdan çok fazla ayrım yapmıyorum.Çok satanların kazığını bir kaç kere yedim aldığım kitaplar berbattı ama sevdiğim bir yazarın da kitabı çok satıyor diye bekletme yapmam.Yine de herkesin konuştuğunu değil kendi beğendiğimi okumayı yeğliyorum.Çok iyi yazıp ta adı bile bilinmeyen bir sürü yazar var dediğin gibi...Bu konuda çikolataçikolata çok iyi bir kaşif aklınızda bulunsun.